Válaszra vár

Nagyon piszkos végállomási épület az Örsön

Anonim Járókelő

A buszvégállomás buszvezető étkezője rendkívül mocskos, elhanyagolt. Nem az otthagyott sörösdoboz az elsődeleges gond, hanem a lerakódott, eső sem mosta felületeken meggyűlt ragacsos mocsok. Az épület körül is sok a hulladék, a piszok. Nem méltó egy étkezőhöz, egy nagy csomóponti végállomáshoz.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Budapest

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A képek nem jól töltődtek fel. Az otthagyott üvegtábla, meg az információs vitrinre ragasztott toborzó külön megér egy szót. A gaz és ecetfa, a folyókában szintben álló csikkek is.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört kuka oszlop villamosmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vadaskerti utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tájékoztató tábla hever a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére