Megoldott

Bálvány fa

Anonim Járókelő

Közlekedési lámpa mellett megint növekedésnek indult a bálvány fa, Andor u.- Tétényi út

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 99

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sarjakat levágták
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére