Válaszra vár

Nincs hely

FRISSÍTÉS: 2024.06.14.

Budapest Közút válasza:
„A kérdéses útszakaszra a közterület-használati engedélyeket a VIII. kerületi Önkormányzat adja ki, a terület-használatot pedig a közterület-felügyelet ellenőrizheti. Kérjük bejelentését az Önkormányzat részére szíveskedjen továbbítani.”

-----

Annyi helyet hagytak, hogy aki kerékpárra akar erre menni annak vagy le kell szálnia vagy a járdán kell átmennie.

Javaslom, hogy alakítsanak ki több helyet a kerékpárosok számára, vagy adjanak más alternatívát a Krúdy helyett.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Krúdy u 4

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Annyi helyet hagytak, hogy aki kerékpárra akar erre menni annak vagy le kell szálnia vagy a járdán kell átmennie. Javaslom, hogy alakítsanak ki több helyet a kerékpárosok számára, vagy adjanak más alternatívát a Krúdy helyett."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.14. Budapest Közút válasza: „A kérdéses útszakaszra a közterület-haszn...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses útszakaszra a közterület-használati engedélyeket a VIII. kerületi Önkormányzat adja ki, a terület-használatot pedig a közterület-felügyelet ellenőrizheti. Kérjük bejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyalog Vagyok bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére