Megoldásra vár

Sérült, graffitis ELMŰ szekrény.

Anonim Járókelő

Sérült, graffitis ELMŰ szekrény. Kérem szépen a javítását és a graffitik eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Lakatos út 32a

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszám: 6301700/DSELHCSNS/219281/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100070482113

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Munkatársaink hamarosan fel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    ELMŰ elosztó végig graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Nefelejcs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis közműszekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis trafóház

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Ramocsa utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére