Válaszra vár

Városfal utca - Pók utca kereszteződés gyalogosátkelő és járda kérése

Kérés III.kerület Városfal utca - Pók utca átkötő út gyalogosforgalom problémájának megoldására.
A parkból érkező gyalogosút az úttestben végződik és a tovább haladáskor a gyalogosok gyakran keresztezik a gépjárművek forgalmát. Sajnos nem minden vezető megértő és udvarias így előfordulhat gázolásos baleset is.

Szeretném kérni egy gyalogosjárda kiépítését és egy gyalogátkelőhely kiépítését a 106-os buszmegállóig úgy, biztonságosan el lehessen jutni a buszmegállóba.
( Szentendrei út felől a Városfal utcára behajtáskor "lakópihenő övezet" tábla előrébb hozása is javítana a helyzeten!)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pók u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sárga Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyesbíteném, hogy természetesen a gyalogos átkelőt nem a buszmegállóig kellene kiépíteni :) odáig a járda lenne praktikusabb :)
  • Sárga Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Desire path

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Margit tér, Budapest, Lehel tér M, 1132 (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontapazat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére