Megoldásra vár

Kiszáradt fa

FRISSÍTÉS: 2024.06.05.

A FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

Tisztelt Főkert,
kiszáradt fa - Karinthy Frigyes út
-sajnos a fatartó karó sem védte meg a kiszáradástól...
Várható a pótlása 2024 őszén?
Gyors válaszukat előre is köszönjük!

Budapest, Karinthy Frigyes út 4-6, 1111 Hungary
Karinthy /Siroki sarkánál

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karinthy Frigyes út 4-6

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kiszáradt fa Karinthy Frigyes út - FŐKERT"-ról "Kiszáradt fa"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Fókert, kiszáradt fa - Karinthy Frigyes út -sajnos a fatartó karó sem védte meg a kiszáradástól... Várható a pótlása 2024 őszén? Gyors válaszukat előre is köszönjük! Budapest, Karinthy Frigyes út 4-6, 1111 Hungary Karinthy /Siroki sarkánál"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.05. A FŐKERT válasza: „Tájékoz...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    11. kerület?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldterületen lévő kövek.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa pótlása, zöldterület karbantartása.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére