Megoldásra vár

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

A 19. kerületi Bem utca lakótelepi szakaszán (Bem u. 1. - 37.) és a környékén rendszeres a szabálytalan parkolás, kereszteződésben, járdán, zöldterületen, megállni tilos / várakozni tilos táblánál. Főleg az este 6 és reggel 8 közötti időszak érintett. A kereszteződésekben való megállás különösen problémás, mert ezen a szakaszon összesen 5 iskola, óvoda, bölcsőde található, nagy a gyerekforgalom, a szabálytalanul parkoló autók miatt a kereszteződések beláthatatlanok, balesetveszélyesek. A fotók között csatolom térképen bekarikázva a legproblémásabb részeket. Kérem legyenek szívesek rendszeresen ellenőrizni az ezeket a részeket, lehetőség szerint a kora reggeli órákban, hiszen a probléma ekkor a legsúlyosabb.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Bem u. 32

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. május 16-án érkezett 145903. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ közte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Renault Megane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Daewoo használaton kívül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Arany János utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére