Megoldásra vár

Mézharmat csepegés a levéltetves fák miatt!

FRISSÍTÉS: 2024.05.23.

FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az Etele úton csak űrszelvényezést végez a zavartalan közlekedés biztosítása érdekében. A fasor fenntartása, faápolási munkák elvégzése a bejelentett területen nem Társaságunk illetékessége.”

-----

Az Etele Parknak a hársfáiról erősen csepeg a mézharmat a levéltetvek elszaporodása miatt. Így az Etele úton, különösen az Etele Pláza és a Bikás Park közötti szakaszon akár pár perc parkolás után is vastagon borítja az autókat a ragacsos váladék. Szeretném kérni az önkormányzatot a fáknak a megfelelő permetezését a levéltetvek ellen! Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 57

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 7957. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Etele út fáinak növényvédelmével kapcsolatos problémára.
    Szíves tájékozta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Etele Parknak a hársfáiról erősen csepeg a mézharmat a levéltetvek elszaporodása miatt. Így az Etele úton, különösen az Etele Pláza és a Bikás Park közötti szakaszon akár pár perc parkolás után is vastagon borítja az autókat a ragacsos váladék. Szeretném kérni az önkormányzatot a fáknak a megfelelő permetezését a ...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az Etele úton csak űrszelvényezést végez a zavartalan közlekedés biztosítása érdekében. A fasor fenntartása, faápolási munká...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Balogi László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterületen lévő kövek.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa pótlása, zöldterület karbantartása.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére