Válaszra vár

Roncsautó a járdán

Anonim Járókelő

Régóta elhagyott roncsautó (szürke Volvo kombi) a Zugligeti út járdáján.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zugligeti út 110

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését, melyet továbbítottunk a Hegyvidéki rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Réka

    kommunikációs munkatárs

    Budapest Főváros XII. kerület

    Hegyvidéki Önk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jármű tulajdonosa elhunyt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettő elhagyott jármű, közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Irhás árok (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Szendrő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére