Megoldott

WC csésze a HÉV kerítése mellett

Valaki megszabadult egy WC csészétől. Kérem szabadítsanak meg ettől, ne hagyva, hogy teleszemetelik a környezetünket.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca H

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a természetes vagy jogi személyt, egy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hányások az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére