Megoldott

Szemét probléma

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.21.

Visszajelzés
„Làtszólag elszállították de ma újra kezdődött ”

-----

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A korábbi bejelentésemet szeretném javítani, miszerint a csatolt képeken látható, hogy a 15. kerület Szentmihályi út és Nyírpalota út kereszteződésben rengeteg szemét található. Kérném ezek elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szilas park 7

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a természetes vagy jogi személyt, egy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Hölgyem/Uram! A korábbi bejelentésemet szeretném javítani, miszerint a csatolt képeken látható, hogy a 15. kerület Szentmihályi út és Nyírpalota út kereszteződésben rengeteg szemét található. Kérném ezek elszállítását."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.21. Visszajelzés „Làtszólag elszállították de ma újra k...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Làtszólag elszállították de ma újra kezdődött
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budagyöngye parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megint gyűlik a zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére