Válaszra vár

Graffitis aluljáró

Festését kérem.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 145871 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rongált szellőzők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis közműszekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pejoratív firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagyszeben tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére