Megoldásra vár

Kék Trabant Bakony utca

Egy 1987-es kék Trabant 601 COMBI /UNIVERSAL/ parkol a Bakony utca 16-18. előtt, a forgalmija 2024.05.11-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bakony u. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A közterület-felügyelők a helyszínt ellenőrizték, megállapították, hogy a bejelentésben szereplő jármű a helyszínen van. A közúti közlekedési nyilvántartásban szereplő adat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Franics Kálmán hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Sajnos ebből a bejelentésből ismét kiderül, hogy ez az oldal megérett a pusztulásra.
    Nem lehetne ezt valahogy szankcionálni, hogy ne ráérő, rosszakaró, gonoszkodó emberek virtuá...
  • Budapesti Jarokelo hozzászólt a bejelentéshez.

    5 napja járt le és láthatóan nem elhagyott autó, ráadásul szervíz közvetlen közelében parkol... nem kicsit túlkapás bejelentés.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Breznó köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére