Megoldott

Kék Ford Fiesta Ugron Gábor utca

Egy 2003-as kék Ford FIESTA 1.3 AMBIENTE parkol az Ugron Gábor utca 34. előtt. A forgalmija 2023.11.25-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Maderspach Károlyné u. 26

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A közterület-felügyelők 2024. május 28. napján a fent említett helyszínt visszaellenőrizték, és megállapították, hogy a bejelenésében megjelölt gépjármű már nincs a helyszí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A közterület-felügyelők a helyszínt ellenőrizték, megállapították, hogy a bejelentésben szereplő jármű a helyszínen van. A közúti közlekedési nyilvántartásban szereplő adat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Breznó köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére