Válaszra vár

Kábelköteg az oszlopon - Sasadi - Zajzon

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.29.

Az ELMŰ válasza:
„A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által jelzett vezeték nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.17.

A BDK válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
Előkészített fény kábelről van szó, így kollégáink nem mozgatták.”

-----

A Sasadi út 163-nál szeretném kérni az oszlopról lógó kábel rendezését, hogy ne ember magasságban lógjon és ott legyen bedugva a köteg az oszlopba.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Zajzon u. 17

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.17. A BDK válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. Előkészített fény kábelről van szó, így kollégáink nem mozgatták.” ----- A Sasadi út 163-nál szeretném kérni az oszlopról lógó kábel rendezését, hogy ne ember magasságban lógjo...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/177251/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100070163133

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "DIGI"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "E.ON"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Sasadi út 163-nál szeretném kérni az oszlopról lógó kábel rendezését, hogy ne ember magasságban lógjon és ott legyen bedugva a köteg az oszlopba."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.17. A BDK válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. Előkészített fény kábelről van szó,...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Előkészített fény kábelről van szó, így kollégáink nem mozgatták.
    Eng
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt telekommunikációs doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Puskás Tivadar utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére