Megoldott

Beesett csatornanyílás

A 224-es busz Boráros téri végállomásánál lévő csatornanyílás fedele be van esve, amin mindig bukkannak egyet az áthaladó buszok.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás:
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes visszajelzése alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    emelték a megadott helyszínen található fedlapot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    --------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üllői úti fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Sóház utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Külső Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére