Megoldott

Telefirkált aluljáró

FRISSÍTÉS: 2024.05.31.

Bejelentő hozzászólása:
„ Tisztelt FKF!
Újfent tájékoztatom Önöket, hogy munkatársaik a graffitiket nem távolították el.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 24.

Bejelentő válasza + új fényképek:
"Tisztelt FKF!
Bár valóban távolítottak el graffitiket, de a többségük továbbra is a falakon van még."

---------

A Boráros téri aluljáró több helyen össze van firkálva nagyméretű graffitikkel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Budapest

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezúttal tényleg eltávolították a falfirkákat, bár az oszlopokon elég igénytelen megoldással.
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben szereplő területről a graffitiket eltávolították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145809/telefirkalt-aluljaro/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 24. Bejelentő válasza + új fényképek: "Tisztelt FKF! Bár valóban távolítottak el graffitiket, de a többségük továbbra is a falakon van még." --------- A Boráros téri aluljáró több helyen össze van firkálva nagyméretű graffitikkel."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.31. Bejelentő hozzászólása: „ Tisztelt...

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!
    Újfent tájékoztatom Önöket, hogy munkatársaik a graffitiket nem távolították el.
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145809/telefirkalt-aluljaro/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Boráros téri aluljáró több helyen össze van firkálva nagyméretű graffitikkel."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 24. Bejelentő válasza + új fényképek: "Tisztelt FKF! Bár valóban távolítottak el graffitiket, de a többségük továbbra is a falakon van még." --------- A Boráros téri aluljáró több helyen össze van fir...

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!
    Bár valóban távolítottak el graffitiket, de a többségük továbbra is a falakon van még.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett helyszínen a graffitiket eltávolították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145809/telefirkalt-aluljaro/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére