Megoldásra vár

korlát

A korlátra rádőlt egy fa lassan egy éve. A fát elvitték de a korlát így maradt.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Naphegy u. 43

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A korlát javítása folyamatban van.

    Várhatóan június hónap végéig elkészül az új korlátszakasz.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzeme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Munkácsi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl alacsony fa ágok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kamarás Bálint
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    sérült deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Saly Noémi
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek BTI
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére