Megoldott

Lomtalanítós tábla az oszlopon

FRISSÍTÉS: 2024.05.16.

Vodafone válasza:
„Műszaki osztályunk megvizsgálta bejelentését, visszajelzésük alapján azonban nem Társaságunk hatásköre a szóban forgó lomtalanítós tábla az oszlopon. Kollégáink javaslata alapján az önkormányzathoz érdemes fordulni.”

-----

Lomtalanítós tábla az oszlopon az Ugron Gábor utca 63. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ugron Gábor u. 63

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Helyszíni ellenőrzés időpontjában a tábla már nem volt az oszlopon.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Lomtalanítós tábla az oszlopon az Ugron Gábor utca 63. előtt."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. Vodafone válasza: „Műszaki osztályunk megvizsgálta bejelentését, visszajelzésük alapján azonban nem Társaságunk hatásköre a szóban forgó lomtalanítós tábla az oszlopon. Kollégáink javaslata alapján az önkormányzat...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Illegálisan lerakott hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Beléndek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére