Megoldott

Kukatartó oszlop

A Széchenyi István utca buszmegállóban van egy használaton kívüli, korábban hulladékgyűjtő edényt tartó oszlop. Mivel az edény már a megálló oszlopára van rögzítve, ezt kéretik eltávolítani, hogy ne akadályozza a megálló forgalmát.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Széchenyi István utca

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az oszlopot eltávolították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145744/kukatarto-oszlop/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére