Megoldott

hulladékgyűjtő mellett rendrakás

Hulladékgyűjtő tele, és mellette szemét, ki van gazosodva alatta és rengeteg csikk körülötte

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Danubius u. 4

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145678/hulladekgyujto-mellett-rendrakas/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kámfor utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére