Megoldott

folyóka tisztítása

Legutóbb az FKF kitakarította, de most ismételten tele

Probléma helyszíne
G3P5+Q7 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145675/folyoka-tisztitasa/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére