Megoldásra vár

Repedt útfelület

A népligeti felüljárón a városból kivezető oldalán, keresztben egy nagy szintkülönbséget okozó repedés van már jó ideje. Hatalmasat ver a futóműre ahogy áthaladnak az autók. Kérem mielőbb vizsgálják meg és javítsák ki ezt a repedést. A rendszeresen arra járó autósok a belső sávba térnek át, mert bár ott is már előrehaladott amortizáció van, de még nem akkora a szintkülönbség.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 100

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Koszorú utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Blaha Lujza téri tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére