Megerősítésre vár

Lomis tábla

Lomis tábla a fára lakatolva, kérjük eltávolítani

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 6a

Hozzászólások

  • Zemkó Szonja visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Vaskapu 6a. táblára vonatkozó bejelentését, eltávolítását, továbbítottuk, megrendeltünk az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiborított szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Budapest Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes mester utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére