Megoldásra vár

Gyalogos közlekedőn parkolás

Anonim Járókelő

A parkoló autók a társasház közlekedő járdájára állnak.
Sáfrány utca 40 és Herend utca sarkán is a járdán parkolnak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sáfrány u. 40

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szánalmas kifogások mindig vannak, de a tény az, hogy van parkolóhely. A társasház többi lakója tud szabályosan parkolni. (kivétel a szabálytan parkolók) Köszönjük a fotókat a többi szabálytalan park...
  • Tóth Teodóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Tisztelt Közterület- felügyelet! Családunk 20 éve lakik és parkol autóival a Sáfrány valamit Herend utca környékén. A bejelentő által is csatolt második képen jól látszik, hogy a pa...
  • Tóth Teodóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Tisztelt Önkormányzat.! Családunk 20 éve lakik és parkol autóival a Sáfrány valamit Herend utca környékén. A bejelentő által is csatolt második képen jól látszik, hogy a parkolás a g...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!

    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Parkolás, zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére