Megoldott

Sérült közl. tábla

Kérem az ill. értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 99

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A megoldott állapot:
  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapest Közút válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Nyilvántartásunk szerint a helyreállítás megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:image003
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Színesfém utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Varrógépgyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére