Megoldott

Egy fém közmű fedél hiányzik

Anonim Járókelő

Egy fém közmű fedél hiányzik az út közepén.
Budapest, XXI. kerület Bajcsy-Zsilinszky utca és Vágóhíd utca kereszteződésében.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Vágóhíd u. 24

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 145612 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XX
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magyar Tudósok Körútja (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére