Válaszra vár

2 problémás "farács" a Rákóczi téren

Anonim Járókelő

Tisztelt FŐKERT,

2 problémás farács a Rákóczi téren

1.

Rákóczi tér, József krt sarka: várható a farács tiszttása? -több 100 csikk a fahelyen. Várható a takarítás?

2.

Rákóczi tér,

Német u és Salétrom utca között, iskola előtt, elbontot farács szegélye kiáll, botlás és balesetvesyélyes... Várható a kiálló rész elbontása?

Köszönjük a gyors választ előre is és a gyors intézkedést is.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér 1

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére