Válaszra vár

Miért nem jelzik előre a munka időpontját?

Egy adott területen található kerékpártárolók vagy parkolóhelyek esetében, miért nem jelzik az ott található köztéri bútorokon, hogy mikor fogják karban tartani az adott területet? Esetleg akkor nem állnának oda biciklivel és mindenhol rendesen levághatnák a füvet. A városban más helyeken is van hetente egy fix nap megadva, amikor takarítanak és megkérik az autósokat, hogy ekkor ne parkoljanak oda. Ilyet miért nem lehet ilyen esetben is?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 45

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére