Megoldásra vár

Kátyú

Kérnénk a javítását, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 28

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gyuri!
    Csatolok egy utcaképet, remélem segít.
    Köszi,
    Á.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Áron!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép
  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a csatornafedél körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budafokin számos úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére