Megoldott

Elhullott madár

Anonim Járókelő

A Napfény utca 24 mellett található játszótérnél hever egy elhullott madár teteme.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Napfény u. 22

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Eltűnt a tetem.
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Irodavezető Úr XX/3445-2/2024 ügyszámú levelét.

    Tisztelettel:
    Timaffy Kata
    Ügyinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mellékelem a fotókat!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet azokat megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben (.jpg vagy .png formátumban) vagy a kerdes@jarokelo.hu címre kü...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiborított szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Budapest Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes mester utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére