Megoldott

Roncsok

Két roncs is található. korábban már volt a szélvédőjükön felszólítás, de a tulajdonos vélhetően leszedte. kérjük, a roncsok elszállítását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bodajk u. 33

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A közterület-felügyelők 2024. május 14. napján a fent említett helyszínt visszaellenőrizték, és megállapították, hogy a bejelenésében megjelölt gépjárművek már nincsenek a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Szelényi Gergely!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen sz...
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűntek
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Balázs Mezős bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Breznó köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére