Válaszra vár

nyitott doboz

nyitott kábeldoboz a mexikói úti földalatti induló oldalán a lépcső mellett fent. (szerintem bkv terület)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út M

Hozzászólások

  • Szendi Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    oké, bár mint írtam BKV és nem BKK
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Szendi Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs bővebb környezet, mögötte egy pékség kirakata van, jobbra tőle a lépcső lefelé a földalattihoz. Azért írtam hogy szerintem BKV, mert az egész terület az övék, ők adják ott bérbe az üzlethelyiség...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ákos!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • Fazekas Samu megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Szendi Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betört, balesetveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyók az Eötvös térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0509-Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízzel teli kábelakna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére