Válaszra vár

Megsüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.15.

A Magyar Telekom válasza:
„A fedlap kerete és szerkezete ép, a helyszínen ellenőriztük. A járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia.”

-----

Megsüllyedt fedlap

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 141

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsüllyedt fedlap"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.15. A Magyar Telekom válasza: „A fedlap kerete és szerkezete ép, a helyszínen ellenőriztük. A járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia.” ----- Megsüllyedt fedlap"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap kerete és szerkezete ép, a helyszínen ellenőriztük. A járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Bikás parki csap folyamatosan folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bikás Park II (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Közmű berendezés a Budaörsi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Barackfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére