Megoldott

Nem működnek a jelzőlámpák

Anonim Járókelő

Tisztelt Ügyintézők! Szeretném jelezni, hogy a Pöttyös utca környékén ismételten nem működnek a jelzőlámpák. A Pöttyös utca-Üllői kereszteződésében és ezt követően az Üllőin az Ecseri út felőli első lámpa is vaksötét. Kérjük intézkedésüket!

Üdvözlettel!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Pöttyös u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Üllői út - Pöttyös utca - Zágrábi köz csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A csomópontok működése helyreállt.

    Tisztelettel,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fekvőrendőr hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére