Megoldott

Ürítésre használt beugró egy volt üzlethelyiség előtt

Budapest 5. kerület - Városház utca és a Párizsi utca sarkán ezek az állapotok uralkodnak. Mindezt egy kifőzde mellett, pár lépésre az Emerald Hotel & Suites-tól és a Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala tőszomszédságában. Szégyen...

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Városház u. 12

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett területet folyamatosan takarítjuk, a bejelentés után is megtettük.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzene
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Demszky-karó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Aulich utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Patkány tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt szemétgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére