Megoldásra vár

Botlásveszély

Kicsit szétesett a burkolat, kérem végezzék el a javítását! Köszönöm szépen’

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyeri Közösségi Tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett gumiburkolat javítását igénylistába rögzítettük, ami forrás függvényében valósulhat meg.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kis eső, nagy árvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Massár István
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Toldás köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és úthiba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére