Válaszra vár

GLS automata frekventált helyen grafittizve

Anonim Járókelő

GLS automata járda melletti frekventált helyen össze lett graffitizve. Kérem a graffiti eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Kézműves u. 6-8

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Ügyfélszolgálati központi levelező rendszerünk köszönettel fogadta
    megkeresését.
    Munkatársunk rövidesen jelentkezni fog az Ön által megadott e-mail címen.

    Üdvözlettel:
    GLS General...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: GLS Hungary

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Graffiti Kőbánya szívében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált múzeum

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Máló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére