Válaszra vár

Új parkolóra nem néz kamera

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.30.

XVIII.ker. Városgazda válasza:
„...Társaságunk hatáskör hiányában a felmerült probléma kapcsán nem tud intézkedni. Térfigyelő kamerák telepítésére vonatkozó kérésével kérjük keresse a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Polgármesteri Hivatalát ”

-----

Az újonnan épített parkolót nagyon köszönjük, de nem néz rá kamera. A parkoló melletti kisbolt és dohánybolt miatt sokszor deviáns, a társadalmi normák betartására alkalmatlan egyének fordulnak meg a területen, akik üvegeket dobálnak. Kérjük egy parkolóra pozícionált térfigyelő kamera kihelyezését.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Dolgozó út 20

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Az újonnan épített parkolót nagyon köszönjük, de nem néz rá kamera. A parkoló melletti kisbolt és dohánybolt miatt sokszor deviáns, a társadalmi normák betartására alkalmatlan egyének fordulnak meg a területen, akik üvegeket dobálnak. Kérjük egy parkolóra pozícionált térfigyelő kamera kihelyezését."-ról "FRISS...

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Hivatkozva az alábbi 00145543 számú bejelentésükre ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunk hatáskör hiányában a felmerült probléma kapcsán nem tud intézkedni. Térfigyelő kamerák
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületet folyamatos kamerás megfigyelése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: NAIH Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére