Megoldásra vár

Buszmegálló összegraffitizve

Anonim Járókelő

Tinódi utca park felőli oldali buszmegálló összegrafittizve.
Kérem szépen az eltávolításukat, esztétikai festésüket.

Illetékes hatóság: Bp, 18. kerületi Polgármesteri Hivatal, aki soron kívül intézkedik az eltávolításról és hivatalból felszólítja az érintett Tulajdonost.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Tinódi utca

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült, graffitis ELMŰ szekrény.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lakatos út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére