Megoldott

Lom (ajtó) az utcán

Anonim Járókelő

A legutóbbi lomtalanítás után ottmaradt a 13. kerület Jász utca 54. sz. alatti társasházzal szemben a fának támasztva egy öreg ajtó.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 54

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy az illegálisan kihelyezett hulladék elszállítása megtörtént.

    Köszönöm, hogy f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letörött faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére