Megoldott

Márton Áron tér 53-as buszmegálló

Anonim Járókelő

A Márton Áron tér 53-as buszmegálló takarítását szeretném kérni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Márton Áron tér

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145516/marton-aron-ter-53-as-buszmegallo/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Móricz Zsigmond körtéri fertelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére