Megoldott

Kitakart stop tábla

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő!
Az István U és a Nefelejcs U sarkán lévő stop táblát eltakarja egy választási plakát, úgy az István utcáról nézve jobbkezes utcává változott.
Kérjük javítsák, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Nefelejcs u. 35

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A választási plakátokat elkezdték leszedni, így már újra látszik a stop tábla. Kár, hogy hetekig szabálytalanul volt kihelyezve.
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére