Megoldásra vár

Útburkolat - Bercsényi utca

Anonim Járókelő

Kérjük a Tisztelt Önkormányzatot, hogy szíveskedjék érdemben foglalkozni a Bercsényi u. 36/B előtt található útburkolat helyzetével.
Ugyan nem régiben történt némi "javítás"(?) de ez annak nem értékelhető, hiszen jelenleg egy kavicspatak csörgedezik az út szélén. Az ezen parkolgató autók hangja sem kellemes, nem is beszélve az olykor kellemetlen megjegyzéseimtől, amikor szandálban kell kerülgetnem.
Előre is hálásan köszönöm! :)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bercsényi u. 26

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bercsényi utca útburkolat állapotával kapcsolatos bejelentésére tájékoztatom, hogy első sorban megrendeltük az utca seprűs takarítását.
    Sajnos a burkolat állapota isme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú Beregszász

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úhibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére