Megoldott

Füves területen parkolás

A behajtani tilos tábla ellenére a füves területen parkol rendszeresen

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Páskom park 33

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kiss Lászlóné
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3235
    Email: hatosagifoosztaly@bpxv.hu
    [cid:image003.jpg@01DAAB98.E4F96820]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Budaházi Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    A járda nem parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friedrich Born rakparti parkolósáv használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Friedrich Born rakpart Déli irány (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére