Megoldott

Olajfoltok a járdán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 13.

XI. kerület Újbuda Önkormányzata visszajelzése:
"Köszönjük bejelentését, amely megküldésre került az FKF részére."

---------

A Budaörsi út 107-nél olajfoltok vannak a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 107

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145498/olajfoltok-a-jardan/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 13. XI. kerület Újbuda Önkormányzata: "Köszönjük bejelentését, amely megküldésre került az FKF részére." --------- A Budaörsi út 107-nél olajfoltok vannak a járdán."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 13. XI. kerület Újbuda Önkormányzata visszajelzése: "Köszönjük bejelentését, amely megküld...

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budaörsi út 107-nél olajfoltok vannak a járdán."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 13. XI. kerület Újbuda Önkormányzata: "Köszönjük bejelentését, amely megküldésre került az FKF részére." --------- A Budaörsi út 107-nél olajfoltok vannak a járdán."-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük bejelentését, amely megküldésre került az FKF részére.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Móricz Zsigmond körtéri fertelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére