Megoldásra vár

Eldugult víznyelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.13.

Ügykezelő hozzászólása:
„Tisztelt Közterület-felügyelet!
Lokáció a térképen egyértelműen van jelölve.
47.598425, 19.053906
1039 Budapest, Csobánka tér”

-----

Kérem tisztítsák ki a víznyelő rácsot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    A jelzett víznyelő tisztítását szerződött partnerünktől megrendeljük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.13. Ügykezelő hozzászólása: „Lokáció a térképen egyértelműen van jelölve. 47.598425, 19.053906 1039 Budapest, Csobánka tér” ----- Kérem tisztítsák ki a víznyelő rácsot! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.13. Ügykezelő hozzászólása: „Tisztelt Közterület-felügyelet! Loká...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem tisztítsák ki a víznyelő rácsot! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.13. Ügykezelő hozzászólása: „Lokáció a térképen egyértelműen van jelölve. 47.598425, 19.053906 1039 Budapest, Csobánka tér” ----- Kérem tisztítsák ki a víznyelő rácsot! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    Pontos cím megadása nélkül a tisztítást elvégezni nem lehet.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Dobozból kilóg a vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Vizakna fedő elkorrodálódott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízelvezetés teljes hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére