Válaszra vár

Oszlop ajtaja letört

Letört az ajtó.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 1

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabadon lógó drótok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lehel utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Végletekig átrozsdásodott elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére