Megoldott

Beszakadt

Kérem javítsák meg a járdát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 3

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A Csobánka téren jelzett járda javítását megrendeljük az Önkormányzat szerződött partnerétől.Türelmet kérünk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kis eső, nagy árvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Massár István
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Toldás köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és úthiba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére