Válaszra vár

Választási hirdetőtábla akadályozza a forgalom átláthatóságát!

Anonim Járókelő

A XI. ker. Budafoki út 111. előtti zebra mindkét oldalán, úgy lett kihelyezve, a választási hirdetőtábla, hogy a gépjárművek elől eltakarja a zebra előtt várakozó gyalogost.
Ezen kívül, a Budafoki út 111-113. telephelyről kihajtó járművek elől is eltakarja, a budafoki úton közlekedő keresztirányú forgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 113

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Maléter - Beregszász utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére